Rowerowy Rajd Bibliotekarza

Serdecznie zapraszamy na kolejny już rajd rowerowy.

W tym roku wspólnie z Bibliotekami Publicznymi z Murowanej Gośliny oraz Czerwonaka spotkamy się na mecie rajdu na boisku w Boduszewie.

18 maja 2024, godz. 10:30, start sprzed Biblioteki w Skokach

Trasy rajdu:

• SKOCKA* ok. 20 km, start godzina 10:30 – Biblioteka Publiczna w Skokach, ul. Rogozińska
  • CZERWONACKA*, ok. 20 km, start godz. 10:30 – AKWEN Tropicana Owińska, ul. Plażowa 1,
  • GOŚLIŃSKA*, ok. 25 km, start godz. 10:00 – Plac Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie,
  • RODZINNA* – DLA RODZIN Z STARSZYMI DZIEĆMI – ok. 15 km, start godz.10.30 Plac Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie,
  • TAJEMNICZA – dowolna z dojazdem na metę na godz. 12:30

pierwsze cztery trasy liczone są w jedną stronę!

Rajd będzie poprowadzony drogami o urozmaiconym podłożu. Głównie w warunkach terenowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z ewentualne błoto lub duży piasek na trasie, co często warunkuje pogoda. Tempo przejazdu rekreacyjne.
Elektroniczne zgłoszenia udziału będą przyjmowane w dniach od 25 kwietnia br. od godz. 12:00 do 10 maja lub do wyczerpania limitu na poszczególnych trasach. Za osobę zgłoszoną uznaje się osobę, która wypełni i prześle formularz zgłoszeniowy (drogą elektroniczną) oraz dokona opłaty wpisowego 15 zł/osoba. Opłata uiszczona nie podlega zwrotowi.
Na mecie czekać będzie posiłek regeneracyjny, pamiątkowy znaczek, konkursy z nagrodami, pokaz pierwszej pomocy oraz animacje dla dzieci.

docxRegulamin Rajdu12.82 KB

Panel zapisowy

Napis: promienisty rowerowy rajd bibliotekarza.