Skockie Mikołajki

Uprzejmie informujemy, że zadanie pn.: "Mikołajki  i Z kolędą do seniorów - cykl imprez świątecznych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Skokachjest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.

Na Mikołajki zapraszamy do skockiej hali widowiskowo-sportowej, 4 grudnia 2022 tj. w niedzielę o godz. 16:00. Wystąpią: Filharmonia Pomysłów, Grupa Artystyczna Skoczki i Skoczki Street bit. Aby uczestniczyć w imprezie należy w sekretariacie biblioteki przy ul. Rogozińskiej 1B odebrać wejściówkę. Dla każdego uczestnika słodki upominek.

docxRegulamin imprezy59.35 KB

Jedna osoba ubrana w strój świetego Mikołaja i dwie w białe sukienki. Poniżej napis: Marzenie pod choinką, skockie mikołajki.