Zaprzęg świętego Mikołaja na tle ośnieżonych szczytów gór.

Rodzinnie i świątecznie

Uwaga!

Od 15 grudnia 2021 będą obowiązywały dalsze restrykcje w zakresie limitu miejsc w salach koncertowych. Proponujemy Państwu, aby w miarę możliwości dzieci uczestniczyły w spektaklu samodzielnie, możemy przyjąć jednorazowo 70 dzieci. Jeśli limit niezaszczepionych zostanie osiągnięty (dzieci do lat 12 = niezaszczepieni) towarzyszący małym widzom opiekunowie i rodzice, będą zobowiązani do okazania certyfikatu COVID-19. Prosimy o telefoniczne zweryfikowanie uczestnictwa- potwierdzenie lub anulowanie. Do osób, które udostępniły nam numer telefonu zadzwonimy. Dzieci chętne do samodzielnego udziału w wydarzeniu, przejmiemy pod opiekę.
18 grudnia odbędzie się tylko spektakl i spotkanie z Mikołajem. Koncert świąteczny zostaje 18 grudnia 2021 odwołany i odbędzie się w terminie późniejszym.

18 grudnia zapraszamy dzieci wspólnie z rodzicami. Popołudnie rozpoczniemy o godz. 16:00 spektaklem teatralnym pt. "O złotym dzwonku świętego Mikołaja". Sztuka dla widza w każdym wieku. Po spektaklu spotkanie z Gwiazdorem, możliwość wykonania zdjęć. Następnie koncert w wykonaniu młodych skockich artystów.

ZAPRASZAMY do rezerwowania miejsc i odbioru wejściówek w sekretariacie Biblioteki Publicznej w Skokach, ul Rogozińska 1B.
Zachęcamy do przyniesienia własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych, które zawiesimy na gałązce świątecznego drzewka.

Miejsce: sala lustrzana Biblioteki, II piętro Urzędu MiG w Skokach, ul. Ciastowicza 11a.

Zaprzęg świętego Mikołaja na tle dużego księżyca w pełni. Powyżej napis: Rodzinnie i świątecznie.