Powitanie lata w Skokach

Kochani, gotowi na skockie imprezowanie?

Już 8 lipca 2023 powitamy lato na targowisku.
Startujemy o godz. 16:00 z grającym na rockowo Roco oraz rozśpiewaną Colino. Kolorową podróż z telewizyjnymi bohaterami dedykujemy najmłodszej publiczności.
Od godz. 17:00 na scenę wskoczą artystyczne Skoczki oraz roztańczone Skoczki Street Beat. Góralskimi utworami umili czas Harfa. O 18:30 w rytmach śląskiej muzyki rozkołyszą się miłośnicy Radia Silesia. Piętnaście minut przed dwudziestą zapraszamy fanów zespołu Universe. Wielkim atutem grupy jest świetne brzmienie, wypracowane przez lata wspólnego grania, oraz wspaniałe przeboje, skomponowane przez Mirka Bregułę i Henryka Czicha. Przeboje disco polo porwą do tańca ulubieńców "Słodko słodkiej" oraz "Ani i Hani". Soleo, bo o nim mowa, to młoda gwardia tanecznych rytmów. Klubowe granie rozpocznie się o 22:00. Tutaj prym będą wiedli: DJ Deejv, DJ Cammil i DJ Justy. Widowiskowe wejścia zaserwuje Led Robot Jakub.
Przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie gastronomia. Do zmroku mnóstwo atrakcji dla dzieci: dmuchańce, bańki, piana, animacje, tatuaże.
ZAPRASZAMY!

Galeria