Wycieczka do Śnieżycowego Jaru

W niedzielę 26 marca, o godz. 10:00 zapraszamy na wspólną wyprawę do Śnieżycowego Jaru.

Osoby zainteresowane prosimy zapisać się osobiście w Bibliotece Publicznej lub telefonicznie: 618242281, 798824520.
W 100% potwierdzimy wyjazd w czwartek lub piątek, po otrzymaniu informacji z Nadleśnictwa Łopuchówko co do dostępności zwiedzania.
Nadleśnictwo sugeruje, co warto zabrać ze sobą do lasu:

• mapę terenu,
  • jedzenie – kanapki, czekolada, owoce, batony itp.,
  • woda do picia – najlepiej w bidonie/butelce wielorazowego użytku,
  • worek na odpadki – zgodnie z zasadą ZABIERAM SWOJE ŚMIECI ZE SOBĄ,
  • wygodny, dobrany do pogody strój terenowy – przede wszystkim odpowiednie OBUWIE (najlepiej wysokie terenowe), umożliwiające swobodne poruszanie się, chroniące przed wodą, błotem i poślizgnięciem, szczególnie na drewnianej kładce widokowej, która podczas opadów może być bardzo śliska.

Fot.: archiwum Nadleśnictwa Łopuchówko

Małe, białe kwiatki z żółtymi pręcikami na tle brązowych liści. Napis: Wyprawa autokarowa do Śnieżycowego jaru.