Czterech artystów-dwóch wokalistów, jeden pianista oraz jeden kontrabasista

Opowieści o kobietach i ich mężczyznach

Nowa rzeczywistość koncertowa stała się faktem.

I choć liczebnie "skurczymy" publiczność, to pozytywnych emocji i entuzjazmu nie ubędzie. Zapraszamy Państwa do "sali teatralnej" w restauracji MORAŚ. W zaśpiewanych opowieściach do kobiet dołączą ich mężczyźni. Wśród wokalistów prym będą wiedli Ona (Iwona Loranc) i On (Grzegorz Tomczak) - niezwykle wrażliwi, nieprzeciętnie utalentowani, autentyczni i z poczuciem humoru artyści.

Zapraszamy Państwa, gwarantując koncert oparty na prawie natury i zapewniając zasady bezpieczeństwa w oparciu o przepisy MZ i GIS w związku z COVID-19 w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na koncert piosenki lirycznej 21 czerwca 2020 o godz. 17.00 do restauracji Moraś w Skokach. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie Biblioteki przy ul. Rogozińskeij 1 B lub na platformie Kupbilecik.pl

plakat informujący o koncercie