Grupa osób w mundurach wojskowych.

Za mundurem panny sznurem-koncert RZAWP

Koncerty z okazji święta pań mają w Skokach już kilkunastoletnią tradycję.

Pierwszy zagrany został 2 marca 2007. I choć repertuarowo dedykowane są kobietom, cieszą się popularnością także wśród panów.
Miniony różnił się od poprzednich. Dostarczył wielu wzruszeń przepełnionych miłością do naszej narodowej kultury i tradycji. Zdominowany przez utwory patriotyczne był zarazem lekcją historii i muzyki. Polskie i światowe utwory zostały pieczołowicie skomponowane i znakomicie zaśpiewane czystymi, wyszkolonymi głosami. Idealnie współbrzmiące instrumenty orkiestry oraz wytańczone na wysokim poziomie rozpoznawalne przeboje, wzbudziły zachwyt wśród 700 osobowej publiczności.
Wysublimowane wydarzenie było dziełem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wojskowi muzycy stanęli jak zawsze na piedestale estetyki i doskonałości. Koncert zorganizowany został przez Bibliotekę Publiczną MiG w Skokach, a sfinansowany ze środków Ministra Obrony Narodowej.
Już wiemy, że nie był ostatnim. Wspólnie z RZAWP czynimy starania o szybkie ponowne spotkanie z najwspanialszą publicznością.
Szczególnie serdecznie kłaniamy się Wam drogie Panie, życząc wszelkiej radości. Niechaj otacza Was muzyka, a Wasze serca wypełnia to co w niej najpiękniejsze.

zdjęcia Kinga Lubawa