Kicia Kocia w bibliotece

„Kicio-Kociowe” szaleństwo już niestety za nami.

Któż nie marzy o tym, by spotkać osobiście swoją ulubioną literacką postać… w miniony weekend do skockiej biblioteki zawitała bohaterka dziecięcej serii książek – Kicia Kocia. A przybyła do nas nie bez powodu, bowiem poza niejedną książką pojawiła się również na wielkim ekranie BiblioMuzy. Jak się szybko okazało, fanów tej uroczej kotki w okolicy nie brakuje - bilety wyprzedały się błyskawicznie. Ponad 150 osób obejrzało dwie ekranizacje jej przygód, a jeszcze więcej wzięło udział w bibliotecznym piknikowaniu! Były tańce, świetna zabawa oraz oczywiście relaks na polanie. Kocia celebrytka z każdym chętnie przybiła piątkę, pozowała do zdjęć, a ile razy przez te dni się tuliła – trudno zliczyć. Z niecierpliwością czekamy na jej kolejne odwiedziny!