Letnie koncerty przed rabatą

Kochani, rabata w rozkwicie, przygotowuje się do pierwszego letniego koncertu.

Zapraszamy już w niedzielę, 30 czerwca 2024, o godz. 19:00. Zagrają dla Was Piotr Paszkiewicz i Mateusz Doniec, czyli akordeonowy duet Sonorum Duo. Utalentowani i wykształceni muzycznie panowie, zabiorą Was w podróż po Europie. Poznacie słodki i zarazem wytrawny smak przebojów muzyki francuskiej i włoskiej. Posłuchacie również muzycznej formy tanecznej opartej na czardaszu. Lato rozpoczniemy bardzo kulturalnie przy lampce...solarnej.
𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐚, 𝟕 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚, 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟗:𝟎𝟎 - recital piosenki aktorskiej pt. "Cztery strony kobiety". W roli głównej 𝐌𝐚𝐠𝐝𝐚𝐥𝐞𝐧𝐚 𝐏𝐚𝐰𝐞𝐥𝐞𝐜, przy fortepianie 𝐌𝐢𝐜𝐡𝐚ł 𝐑𝐮𝐤𝐬𝐳𝐚. Oboje znani z licznych spektakli teatralnych i ról filmowych.
niedziela, 28 lipca, godz. 19:00 - muzyka filmowa, przeboje z dużego ekranu zaśpiewa Izabela Kwaśniewska-Pakuła.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci przybycia: 798824520, 618242281