Wielkanocne czarowanie w bibliotece

Rodzinne spotkania w skockiej bibliotece i wspólne ozdabianie wielkanocnych jajek stało się już tradycją.

Młodzi skoczanie wraz z rodzicami w piątkowe popołudnie 8 kwietnia spotkali się, by pod czujnym okiem Agnieszki Gatkowskiej zgłębiać tajniki zdobienia świątecznych jajek. Było bardzo miło, wesoło i kolorowo. Wielopokoleniowa grupa uczestników z dostępnych materiałów wyczarowała ogrom różnokolorowych oraz przyozdobionych rozmaitymi wzorami pisanek. Rewelacyjnie prezentowały się na nich błyszczące cekiny, kolorowy brokat, barwne wstążeczki oraz lśniące koraliki. Pomysłowość uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania. Dużym powodzeniem cieszyła się również technika decoupage. Wykonane nią pisanki będą ozdobą niejednego świątecznego stołu.
Wszystkim uczestnikom oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia piątkowego spotkania serdecznie dziękujemy.