Uśmiechnięta dziweczynka w urodzinowej czapce na głowie.

Urodzinki w Bibliotece!

Oferta dla Twojego dziecka na wyjątkowe, inne niż wszystkie, urodziny z: Zmalowane Animacje i BiblioMuza Skoki.

Każdy znajdzie coś dla siebie!
W sprawie szczegółów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 798824520, 618242281.

URODZINY Z PANEM KLEKSEM – EKSPERYMENTY

Wykorzystując proste składniki zrobimy niesamowite doświadczenia, poznamy nieco nauki przez zabawę. Sprawdzimy do czego w domu wykorzystać mąkę, balon i ocet. Będzie kolorowo i wybuchowo.

BAL KOPCIUSZKA – MINI DISCO

Bal to zabawa taneczna, wspólne tańce wg znanych wszystkim układów mini disco oraz zumba kids. Ponadto, kilka konkurencji ruchowych oraz sprawnościowych urozmaici dzieciakom świetną zabawę. Jubilat otrzyma szarfę z napisem "Król/Królowa balu", a wszyscy uczestnicy otrzymają opaski świecące na rękę.

PSIKUSY Z MIKOŁAJKIEM - WARSZTATY SLIME

Nalejemy, dorzucimy, wymieszamy i powstaną autorskie gluty, każdy inny, każdy wyjątkowy. Okazuje się, że można je rozciągać, odbijać, ugniatać i dmuchać, a co ważne zabawa nimi jest niesamowitym doznaniem sensorycznym. Każdy uczestnik wykonane przez siebie gluty zabiera do domu.

BAŃKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Zamkniemy się w bańce, zrobimy bańki ogniowe i dymne, wykonamy proste akcesoria do samodzielnej zabawy bańkami w domu.

SNY ALICJI

By śnić dobrze warto mieć przy sobie łapacz snów. takie dzieła ozdobimy i zabierzemy do domu.Bazy do łapaczy snów mogą zostać spersonalizowane i nawiązywać do ulubionego motywu solenizanta.

SPA - WARSZTATY BEAUTY

W czasie warsztatów przygotujemy samodzielnie dwa kosmetyki, które później, zarówno solenizant jak i goście, zabiorą do domu.

SENSOURODZINY

Śnieg latem, piasek bez piaskownicy, twarda woda? Dlaczego nie? Sprawdzimy jak wykonać masy sensoryczne z domowych składników.

NA BUDOWIE

Wskakujemy w rolę małych inżynierów i budujemy domy, bloki, wieżowce, place i fabryki, a wszystko to z tysięcy klocków jakie mamy do dyspozycji. Będzie twórczo, zaskakująco i mega kreatywnie. Każda z budowli będzie miała swoją funkcję.

NA PODWÓRKU

Trochę rywalizacji, sporo ruchu i mnóstwo dobrej zabawy...a to za sprawą gier i konkurencji podwórkowych. Będą wielkie gry, skoki w workach, okulary zmieniające rzeczywistość. konkurencje znane i lubiane.

AHOJ PRZYGODO

Survivalowa gra terenowa, trasa do 1,5 km, przygoda w lesie inspirowana przygodami Dr Dolittle. Propozycja uzależniona od warunków pogodowych.

SKOCZNA IMPREZA

Na 2h udostępniamy dla dzieci dużą zjeżdżalnię dmuchaną- zabawa na skwerku przy Bibliotece. To czas zabawy i radości oraz wyładowania energii.

Propozycja filmowa Animatora BiblioMuzy lub seans na życzenie…
Czas trwania: 1h warsztatów + 1,5h wybranego seansu w BiblioMuzie.
Koszt: 450 zł (Jubilat + 10 osób), dmuchańce 500 zł (skoczna impreza 2h).