Upiór w Bibliotece

Czy tu straszy? Czarownice, upiory, więźniowie z podziemnych lochów… nawiedzone mury skockiej biblioteki to mało powiedziane.

W piątkowe popołudnie po zmroku, tylko ludzie o stalowych nerwach mogli przekroczyć jej próg. Nawet w czytelni panowała grobowa atmosfera – co nic wspólnego z ciszą nie miało, bowiem uczestnicy naszego strasznego wydarzenia musieli wytężać umysły, by rozwiązać zagadki szkieletora Kostka, od lat odwiedzającego nas właśnie w Halloween.
Ale! Jak się okazało, nie samym strachem upiory żyją! Lubią też dobrze zjeść, odprężyć się w kinie, a nawet… mają w swych duszach artystyczne pokłady! Dlatego też, cała koszmarna ekipa 90 osób z rozbawieniem śledziła losy Scooby-Doo i jego wiernej ekipy przyjaciół-detektywów (tak, tak - upiory też potrafią się śmiać). Dzieła sztuki powstałe podczas warsztatów plastycznych nie tylko cieszyć będą oko, ale i strzec domów, bowiem jesienno-halloweenowe skrzaty mają magiczną moc. A głód? Tak, straszydła odczuwają głód, który smakowicie zaspokoiły przerażająco kolorowymi goframi własnego autorstwa.
Pewnie wielu z Was nie będzie mogło zasnąć, ale nie bójcie się zajrzeć do naszej biblioteki, przez rok nie będzie tutaj straszyć .
MS
Działanie w części sfinansowane zostało ze środków dotacji celowej Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Galeria