Mężczyzna i bobieta w zielonych koszulkach i czerwonych spodniach trzymają w rękach duże kukły-chłopca i dziewczynkę.

Spektakl "O dzwonku Świętego Mikołaja"

Czy byliście grzeczni w tym roku?

Mikołajkowe świętowanie zwieńczone zostało spektaklem teatralnym w wykonaniu aktorów: Iwony Fijałkowskiej i Grzegorza Ociepki. Sztuka wpisała się idealnie w przedświąteczny klimat, a jej emocjonalny i edukacyjny wydźwięk spodobał się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Aktorzy znakomicie odegrali role lalek: grzecznej Zosi i urwisa Stasia. Kulminacyjnym momentem było odnalezienie, przy pomocy widzów, złotego dzwonka świętego Mikołaja.
Poczciwy gwiazdor sprawdzał grzeczność publiczności, a następnie pozował do wspólnych z dziećmi zdjęć. Fotografie wysłane zostały rodzicom do rodzinnych albumów. Publicznie prezentujemy zdjęcia grupowe. Za kilka sobót i niedziel, spędzonych z Wami dzieci, w magicznej atmosferze serdecznie dziękujemy. To był niezapomniany czas.

Galeria

Mężczyzna w zielonej koszulce i czerwonych spodniach trzyma przed sobą dużą kukłę chłopca. Obok nich na żółtej ścianie zielona choinka z bombkami.
Mężczyzna i kobieta w zielonych koszulkach i czerwonych spodniach trzymają przed sobą duże kukły-chłopca i dziewczynkę. Za nimi na żółtej ścianie zielona choinka z bombkami.
Dwie małe kukiełki aniołka i Świętego Mikołaja na czarnym tle.
Mężczyzna ubrany w czerwony płaszcz z białymi futrzastymi rękawami, długą białą brodą i czerwoną czapką na głowie.
<p>Mężczyzna ubrany w czerwony długi płaszcz z białymi futrzastymi rękawami, długą białą brodą i czerwoną czapką na głowie stoi obok kobiety w zielonej koszulce i czerwonych spodniach,</p>
Mężczyzna ubrany w czerwony płaszcz z białymi futrzastymi rękawami, długą białą brodą i czerwoną czapką na głowie trzyma w ręku metalowy dzwonek. Przed nim na podłodze siedzą dzieci.
Mężczyzna w zielonej koszulce i czerwonych spodniach stoi na tle błękitnego nieba. Ręce ma złożone jak do modlitwy, uśmiecha się.
Kukiełka diabła na ciemnym tle.
Grupa osób siedząca na krzesłach w dużej sali. Przed nimi scena, na której stoi mężczyzna w zielonej koszulce i czerwonych spodniach. W rękach trzyma dużą kukłę chłopca.
Mężczyzna i kobieta w zielonych koszulkach i czerwonych spodniach trzymają przed sobą duże kukły-chłopca i dziewczynkę. Za nimi na żółtej ścianie zielona choinka z bombkami.