Na otwartych stronach książki leżą dwie złote obrączki ślubne

Powiedzieli "TAK" w bibliotece

Skocka biblioteka może się poszczycić wieloma działaniami w sferze kulturalno - edukacyjno - animacyjnej.

W pierwszą sobotę września, w dniu Narodowego Czytania, dostąpiła niezwykłego jak dotąd uznania. Progi biblioteczne przekroczyli narzeczeni, którzy w rustykalnym wnętrzu instytucji kultury zawarli związek małżeński. Młoda para, Katarzyna i Artur, wybrała miejsce zaślubin wśród książek z powodu niekończącej się miłości do literatury. Nowożeńcom życzymy zdrowia i wszelkiej radości. Do biblioteki zapraszamy po książki od gości weselnych, które przekazane zostały jako znak wdzięczności dla instytucji.

Na ścianie wisząca dekoracja-na dwóch kołach zwisające białe tasiemki i sznurki
Wisząca z sufitu dekoracja-na kole zwisających sześć białych pomponów
<p>W sali przy stole siedzi kobiet w białej sukni, podpisuje księgę. Obok niej stoją trzy osoby. Przed nimi siedzi siedem osób na krzesłach. W tle na zielonej ścianie wisi dekoracja z białych…</p>
Przed budynkiem biblioteki stoi zaparkowany samochód osobowy z dekoracjami kwiatowymi przy klamkach.