Mieszkańcy świata wyobraźni Marii Konopnickiej

KONKURS PLASTYCZNY na ilustrację do wybranego utworu Marii Konopnickiej.

Ilustracja ma pobudzić wyobraźnię dzieci i wywołać emocje. Ma za zadanie pomóc w zrozumieniu utworu.
Adresaci konkursu: 4 kategorie wiekowe: 4-6, 7-9, 10-12, 13-14 lat.
Format pracy - A3, technika i układ kompozycji - dowolne. Prace, wykonane samodzielnie, prosimy dostarczyć do Biblioteki Publicznej w Skokach do 15 kwietnia 2022. Prześlemy je do WBP i CAK. Szczegóły regulaminowe konkursu oraz kryteria oceny komisji pod telefonem nr 798824520.
Projekt został dofinansowany ze środków MK i DN pochodzących z funduszu promocji kultury. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy. Laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia od WBP i CAK. Ponadto Biblioteka Publiczna w Skokach nagrodzi wybrane, przez komisję, prace autorstwa czytelników skockiej biblioteki.
Rok 2022 ustanowiony został przez Sejm RP Rokiem Marii Konopnickiej.
ZAPRASZAMY!

"tekst: konkurs plastyczny dla dzieci 4-14 lat: mieszkańcy świata wyobraźni Marii Konopnickiej. Obok grafika: dziewczynka w kapeluszu i gołębie."