Kolonia nad morzem

W minionym tygodniu grupa 47 dzieci wraz z opiekunami wybrała się na, kultową już, kolonię do Darłówka.

Przez kilka dni uczestnicy wyjazdu mieli okazję wypocząć, spędzić aktywnie czas oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Morze Bałtyckie powitało ich piękną pogodą, stwarzając okazję do kąpieli, spacerów czy brania udziału w energetycznej zumbie na plaży.
Odwiedzili „Leonardię”, czyli park drewnianych gier, gdzie każdy, bez względu na wiek, dobrze się bawił rywalizując na świeżym powietrzu. Przełamywali lęki w parku linowym „Na wydmie” w Ustce oraz świetnie się bawili, korzystając jednocześnie z dobrodziejstw wody morskiej, w Parku Wodnym JAN.
Z nowymi doświadczeniami, przyjaźniami oraz zakupionymi pamiątkami powrócili do domów, zgodnie stwierdzając, że już odliczają do kolejnej kolonii zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną.

Magdalena Jeske

Więcej zdjęć z kolonii w Darłowie