Grupa dzieci stoi razem z dużą maskotką koziołka.

Ferie zimowe za nami

Zakończyły się oba turnusy zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Jego uczestnicy nazwali bibliotekę „fabryką pomysłów na najfajniejsze zabawy”. To bardzo miłe. Odwdzięczamy się najlepiej jak potrafimy.
Każdego ranka witają nas uśmiechnięte Bibliomaluchy i Bibliostarszaki. Od progu opowiadają, pytają, a nawet negocjują. Są pełni energii i spragnieni nowych wyzwań. W bibliotece odpoczywają, odkrywają nowe jej obszary, doświadczają. Podczas podróży zaciekawieni i spontaniczni. W czasie warsztatów kreatywni i zainteresowani. Takie właśnie są dzieci. Miło przebywać w ich towarzystwie i zawsze warto o nich napisać. O wielkich radościach i uśmiechach młodych ludzi.
A kadra pedagogiczna? To niezwykle zaangażowana ekipa pań. Dzięki ich doświadczeniu i spontaniczności, uczestnicy półkolonii mogą czuć się bezpiecznie i pewnie. A to przecież, podczas wypoczynku, z dala od rodziców, najważniejsze.